Platform Pertaruhan Bola Sepak #1 Malaysia

RT99 Bola Sepak – Pertaruhan Bola Sepak Terlengkap & Paling Kompetitif di Malaysia

Dari Liga Super Malaysia hingga EPL, La Liga, Bundesliga dan UEFA Champions League — rt99 menghadirkan odds paling kompetitif, pasaran paling mendalam dan pengalaman pertaruhan bola sepak yang memang berbaloi untuk peminat setia Malaysia.

500+Liga & Kejohanan
100+Pasaran Per Perlawanan
98.2%Kadar Bayaran Balik
⚽
Johor DT
2
● LIVE 68'
1
Selangor FC
60,000+
Pemain Aktif Harian
500+
Liga Tersedia
RM 1
Pertaruhan Minimum
3 Minit
Masa Pengeluaran
24/7
Sokongan Pelanggan
BOLA SEPAK LIVE
Liga Super Malaysia: Johor DT vs Selangor FC  ⚽ 2–1 (68') EPL: Arsenal vs Man City  1–1 (72') La Liga: Real Madrid vs Barcelona  ⚽ 3–2 (85') UCL: Bayern Munich vs PSG  0–0 (45') Liga Super: Kuala Lumpur City vs Kedah  ⚽ 1–0 (55') Bundesliga: Dortmund vs Leverkusen  2–1 (60') Liga Super Malaysia: Johor DT vs Selangor FC  ⚽ 2–1 (68') EPL: Arsenal vs Man City  1–1 (72') La Liga: Real Madrid vs Barcelona  ⚽ 3–2 (85') UCL: Bayern Munich vs PSG  0–0 (45')
rt99

500+ Liga Bola Sepak Tersedia di RT99

Dari padang bola tempatan Liga Super Malaysia hinggalah ke pentas terbesar Eropah — rt99 ada semua yang peminat bola sepak Malaysia perlukan.

🇲🇾
Liga Super Malaysia

Liga tertinggi bola sepak domestik Malaysia dengan 12 pasukan terbaik negara

LIVE
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
English Premier League

Liga paling popular di Malaysia dengan penganut setia dari seluruh pelusuk negara

🇪🇸
La Liga Sepanyol

Rumah kepada Real Madrid dan Barcelona — liga yang terkenal dengan bola sepak indah bermutu tinggi

🇩🇪
Bundesliga Jerman

Liga Jerman yang terkenal dengan suasana stadium meriah dan bola sepak berkelajuan tinggi

LIVE
🇮🇹
Serie A Itali

Liga Itali yang terkenal dengan taktik bertahan yang mantap dan bintang-bintang antarabangsa

LIVE
🇫🇷
Ligue 1 Perancis

Liga Perancis yang menjadi pentas pemain muda berbakat dan persaingan sengit setiap musim

LIVE
🌍
UEFA Champions League

Pertandingan kelab terbesar di dunia yang mempertemukan juara-juara Eropah setiap musim

🌏
Liga ASEAN & Asia

J-League, K-League, Thai League, Liga 1 Indonesia dan banyak lagi liga Asia yang aktif

LIVE

Perlawanan Bola Sepak Langsung – Taruh Sekarang di RT99

Odds dikemas kini setiap saat semasa perlawanan berlangsung. Manfaatkan momentum permainan untuk keputusan pertaruhan yang lebih bijak.

Liga Super Malaysia 2026 – Pusingan 18
Langsung · 68'
Johor Darul Ta'zim
2
–
1
Selangor FC
JDT Menang1.55
Seri3.80
Selangor Menang5.20
Liga Super Malaysia 2026 – Pusingan 18
Langsung · 55'
Kuala Lumpur City
1
–
0
Kedah FC
KL City1.88
Seri3.50
Kedah4.00
Liga Super Malaysia 2026 – Pusingan 19
Sabtu · 20:45
Pahang FA
VS
Terengganu FC
Pahang2.10
Seri3.20
Terengganu3.40
Piala FA Malaysia 2026 – Pusingan Akhir
Ahad · 21:00
Johor DT
VS
Perak FC
JDT1.45
Seri (90')4.20
Perak6.50
Liga Premier Malaysia 2026
Sabtu · 17:00
Negeri Sembilan FA
VS
Sabah FA
NS FA2.30
Seri3.10
Sabah2.95
Liga Super Malaysia 2026 – Pusingan 19
Jumaat · 20:45
Penang FC
VS
Sri Pahang
Penang2.55
Seri3.00
Sri Pahang2.80
English Premier League – GW 32
Langsung · 72'
Arsenal
1
–
1
Man City
Arsenal2.80
Seri3.20
Man City2.40
English Premier League – GW 32
Sabtu · 22:30
Liverpool
VS
Chelsea
Liverpool1.72
Seri3.80
Chelsea4.50
English Premier League – GW 32
Ahad · 00:00
Man United
VS
Tottenham
Man Utd2.10
Seri3.40
Spurs3.20
UEFA Champions League – QF
Langsung · 45'
Bayern Munich
0
–
0
PSG
Bayern1.90
Seri3.60
PSG3.80
UEFA Champions League – QF
Rabu · 03:00
Real Madrid
VS
Atletico Madrid
Real Madrid1.75
Seri3.50
Atletico4.20
UEFA Champions League – QF Leg 2
Khamis · 03:00
Inter Milan
VS
Borussia Dortmund
Inter2.05
Seri3.30
Dortmund3.50
La Liga Sepanyol – GW 30
Langsung · 85'
Real Madrid
3
–
2
Barcelona
Real Madrid1.35
Seri5.50
Barcelona7.80
La Liga Sepanyol – GW 30
Sabtu · 21:15
Atletico Madrid
VS
Villarreal
Atletico1.65
Seri3.70
Villarreal5.00
La Liga Sepanyol – GW 31
Isnin · 02:30
Sevilla
VS
Real Betis
Sevilla2.20
Seri3.20
Betis3.00
rt99

Kedudukan Liga Super Malaysia 2026 – Terkini

Pantau kedudukan terkini Liga Super Malaysia dan analisis peluang pasukan kegemaran anda untuk membantu keputusan pertaruhan di rt99.

# Pasukan M M S K GM GK Mata Bentuk
1 Johor Darul Ta'zim 18 14 3 1 42 15 45 M M M S M
2 Kuala Lumpur City FC 18 11 4 3 35 20 37 M S M M K
3 Selangor FC 18 10 5 3 31 18 35 M M S K M
4 Kedah FC 18 9 4 5 28 22 31 S M K M S
5 Terengganu FC 18 8 5 5 27 24 29 K M M S K
6 Penang FC 18 7 6 5 25 23 27 M S S M K
7 Pahang FA 18 6 6 6 22 26 24 S K M S M
8 Perak FC 18 5 5 8 20 30 20 K K M S K
Kelayakan AFC Champions League Kelayakan Piala AFC

*Kedudukan dikemas kini selepas setiap perlawanan. M=Main, M=Menang, S=Seri, K=Kalah, GM=Gol Masuk, GK=Gol Kemasukan.

100+ Jenis Pasaran Bola Sepak di RT99

Dari pasaran mudah untuk pemula hingga pasaran ekzotik untuk pemain berpengalaman — rt99 ada semua pilihan untuk setiap perlawanan bola sepak.

1X2 – Menang/Seri/Kalah

Pasaran paling asas dan popular. Pilih sama ada pasukan tuan rumah menang, seri atau pasukan tetamu menang dalam masa normal 90 minit.

Contoh: JDT 1.55 / Seri 3.80 / Selangor 5.20
Asian Handicap

Pasaran paling popular di Asia yang menghapuskan kebarangkalian seri dengan memberikan kelebihan atau kerugian gol kepada salah satu pasukan sebelum perlawanan bermula.

Contoh: JDT -1.5 @ 1.88 | Selangor +1.5 @ 1.95
Over/Under Gol

Ramalkan sama ada jumlah gol dalam perlawanan akan melebihi atau kurang daripada garisan yang ditetapkan. Pasaran paling aktif semasa perlawanan berlangsung di rt99.

Contoh: Over 2.5 gol @ 1.78 | Under 2.5 @ 2.05
Skor Tepat (Correct Score)

Ramalkan skor tepat pada akhir perlawanan. Odds yang sangat tinggi menjadikan pasaran ini tarikan utama bagi pemain yang mahu kemenangan besar dalam satu pertaruhan.

Contoh: JDT menang 2–0 @ 6.50
Pencetak Gol (Goalscorer)

Pilih pemain yang akan mencetak gol pertama, gol pada bila-bila masa atau gol terakhir dalam sesebuah perlawanan. Pasaran yang sangat menyeronokkan untuk peminat pemain tertentu.

Contoh: Bergson menjaringkan gol pertama @ 4.20
Taruhan Langsung (In-Play)

Bertaruh semasa perlawanan sedang berlangsung. Odds berubah setiap minit mengikut perkembangan semasa — peluang terbaik untuk pemain yang mengikuti perlawanan secara langsung.

Contoh: Gol seterusnya masuk dalam 10 minit @ 2.50

Odds Bola Sepak Paling Kompetitif di RT99

Bandingkan odds rt99 yang sentiasa lebih kompetitif berbanding pasaran purata — lebih banyak nilai untuk setiap ringgit yang anda pertaruhkan.

Perlawanan Liga Pasaran Odds RT99 Purata Pasaran Status
JDT vs Selangor FC Liga Super MY JDT Menang AH -0.5 1.92 1.80 LIVE
Arsenal vs Man City EPL Over 2.5 Gol 1.88 1.75 LIVE
Real Madrid vs Barcelona La Liga Real Madrid Menang AH -0.5 2.05 1.88 LIVE
Liverpool vs Chelsea EPL Liverpool Menang 1X2 1.72 1.65 Sabtu
Bayern Munich vs PSG UCL Bayern Menang 1.90 1.82 LIVE
Malaysia vs Indonesia (AFF) AFF Cup Malaysia Menang 2.25 2.10 Khamis

*Odds dikemas kini secara automatik. AH = Asian Handicap. Semak halaman odds perlawanan untuk nilai terkini.

rt99

Promosi Bola Sepak Eksklusif di RT99

Bonus dan tawaran khas yang direka untuk peminat bola sepak Malaysia yang setia bertaruh di rt99.

BAHARU
Bonus Selamat Datang Bola Sepak
RM600

Deposit pertama anda dipadankan 100% sehingga RM600 untuk digunakan dalam semua pasaran bola sepak di rt99. Aktif serta-merta selepas deposit pertama disahkan, tiada kod promosi diperlukan.

Tuntut Bonus
MINGGUAN
Rebat Bola Sepak 7% Setiap Minggu
7% Rebat

Dapatkan rebat 7% daripada jumlah kerugian bersih mingguan anda dalam semua pasaran bola sepak. Dikreditkan setiap Isnin pagi, tanpa sebarang had minimum pertaruhan.

Daftar Sekarang
MAJOR EVENT
Bonus Khas Musim EPL & UCL
Sehingga RM1,500

Semasa perlawanan besar EPL dan UEFA Champions League, rt99 menawarkan boost odds khas dan bonus tambahan sehingga RM1,500 untuk pertaruhan akumulator yang menang dalam acara tersebut.

Ketahui Lebih Lanjut

Tips Bertaruh Bola Sepak Dengan Lebih Bijak di RT99

Beberapa panduan praktikal untuk membantu anda membuat keputusan pertaruhan yang lebih terinformasi di rt99.

01
Fahami Asian Handicap

Asian Handicap adalah pasaran terpopular di Malaysia dan menawarkan nilai lebih baik daripada 1X2 biasa kerana ia menghapuskan seri. Luangkan masa untuk memahami cara ia berfungsi sebelum bertaruh di rt99.

02
Semak Rekod Kehadiran Pemain

Ketiadaan pemain utama — striker atau penjaga gol — boleh mengubah odds secara drastik. Sentiasa semak berita terkini sebelum meletakkan pertaruhan pada mana-mana perlawanan di rt99.

03
Manfaatkan Pertaruhan In-Play

Kadangkala pasukan yang unggul bermain lebih selamat di babak kedua, memberi peluang untuk bertaruh pada pasukan lawan dengan odds yang lebih baik. Ciri in-play rt99 membolehkan anda bertindak balas pantas.

04
Jangan Biarkan Emosi Memandu Pertaruhan

Ramai peminat tersilap meletakkan pertaruhan berdasarkan sokongan emosi kepada pasukan kegemaran bukan analisis. Sokong kegemaran anda di stadium, tapi bertaruh berdasarkan fakta di rt99.

05
Kaji Statistik Head-to-Head

Rekod pertemuan sebelum ini antara dua pasukan, corak gol dalam beberapa perlawanan terdahulu dan prestasi di padang sendiri atau tandang adalah maklumat penting untuk analisis pertaruhan yang lebih tepat.

06
Tetapkan Had Bankroll

Tentukan berapa jumlah yang anda sanggup pertaruhkan setiap hari atau setiap minggu dan patuhi had tersebut. Pengurusan bankroll yang disiplin adalah asas kejayaan jangka panjang dalam pertaruhan bola sepak.

Cara Bertaruh Bola Sepak di RT99 – 4 Langkah Mudah

Proses yang ringkas supaya anda boleh mula bertaruh dalam masa kurang daripada 5 minit.

1
Daftar Akaun

Isi borang pendaftaran ringkas dalam masa 2 minit. Percuma sepenuhnya tanpa sebarang bayaran pendaftaran.

2
Buat Deposit

Tambah dana melalui Touch 'n Go, DuitNow, FPX atau GrabPay. Kredit masuk dalam masa bawah 60 saat.

3
Pilih Perlawanan

Layari bahagian Bola Sepak, pilih liga dan perlawanan yang anda ingin pertaruhkan dan semak odds terkini.

4
Tonton & Menang

Letakkan pertaruhan, tonton perlawanan secara langsung dan kemenangan dikreditkan serta-merta selepas perlawanan tamat.

Kelebihan Bertaruh Bola Sepak di RT99

Platform yang benar-benar faham keperluan peminat bola sepak Malaysia dari Liga Super hingga EPL dan UCL.

Liputan 500+ Liga Sedunia

Dari Liga Super Malaysia, EPL, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 hinggalah ke liga-liga kecil Eropah dan Asia — rt99 ada semuanya dalam satu platform yang mudah digunakan.

Odds Paling Kompetitif

RT99 sentiasa menawarkan odds yang lebih baik daripada purata pasaran. Perbezaan 0.05 hingga 0.20 dalam odds boleh memberi perbezaan besar dalam kemenangan jangka panjang anda.

Siaran Langsung Perlawanan

Tonton perlawanan bola sepak secara langsung terus dari platform rt99 sambil bertaruh dalam masa nyata. Tiada perlu beralih antara aplikasi berbeza.

Aplikasi Mudah Alih Pantas

Bertaruh pada perlawanan bola sepak di mana sahaja — di kedai mamak semasa tonton bersama rakan, dalam perjalanan atau di rumah. Aplikasi rt99 ringan dan responsif pada semua peranti.

Notifikasi Gol & Odds Berubah

Aktifkan pemberitahuan untuk mendapat notifikasi segera apabila gol dicetak dalam perlawanan pilihan anda atau apabila odds berubah secara ketara semasa in-play.

Platform Selamat & Terpercaya

RT99 menggunakan enkripsi SSL 256-bit dan sistem pengesahan dua faktor untuk melindungi akaun anda. Semua transaksi kewangan diproses melalui saluran yang selamat dan disahkan.

Deposit & Pengeluaran Segera di RT99

Semua kaedah pembayaran digital tempatan Malaysia disokong. Mula bertaruh bola sepak dalam masa kurang 2 minit.

Touch 'n Go eWallet
DuitNow
FPX / Maybank2u
CIMB Clicks
GrabPay
Boost
ShopeePay
Deposit Segera
Kredit dalam masa bawah 60 saat
Pengeluaran Pantas
Wang masuk dalam 3 minit
100% Selamat
Enkripsi SSL 256-bit setiap masa
Tiada Yuran
RM0 caj untuk semua transaksi
rt99

Dasar Privasi & Perlindungan Data Ahli RT99

RT99 mengambil serius privasi setiap ahli yang menggunakan platform pertaruhan bola sepak kami. Semua maklumat peribadi anda — nama, nombor telefon, e-mel dan rekod transaksi — dilindungi sepenuhnya di bawah Akta Perlindungan Data Peribadi 2010 (PDPA) Malaysia. RT99 tidak pernah menjual atau berkongsi data anda dengan mana-mana pihak ketiga tanpa kebenaran anda.

Semua data anda disimpan dalam pelayan selamat dengan enkripsi berlapis. Anda berhak meminta akses, pembetulan atau pemadaman data peribadi anda pada bila-bila masa melalui pasukan sokongan rt99 yang beroperasi 24 jam sehari, 7 hari seminggu melalui live chat atau e-mel.

Baca Dasar Privasi Penuh

RT99 Bola Sepak – Platform Pertaruhan Paling Dipercayai Untuk Peminat Bola Sepak Malaysia

Bola sepak bukan sekadar sukan di Malaysia — ia adalah cara hidup. Dari warung kopi di kampung hinggalah ke kafe-kafe moden di pusat bandar, perbincangan tentang bola sepak tidak pernah berhenti. Liga Super Malaysia, English Premier League, La Liga dan UEFA Champions League adalah antara topik yang paling kerap diperdebatkan dengan penuh semangat oleh rakyat Malaysia setiap minggu. Dan kini, dengan kehadiran rt99, anda boleh menjadikan pengetahuan dan cinta anda terhadap bola sepak sebagai sesuatu yang lebih bermakna — dengan pertaruhan yang betul, bertanggungjawab dan menyeronokkan.

Bahagian Bola Sepak di rt99 adalah antara yang paling komprehensif di pasaran Malaysia. Platform ini menawarkan liputan untuk lebih 500 liga dan kejohanan dari seluruh dunia, bermula dari padang-padang Liga Super Malaysia yang penuh semangat hinggalah ke pentas terbesar Eropah seperti EPL, La Liga, Bundesliga, Serie A dan UEFA Champions League. Untuk peminat bola sepak tempatan, Liga Super Malaysia mendapat perhatian khusus di rt99 dengan odds yang dikemas kini secara masa nyata dan pasaran yang mendalam untuk setiap perlawanan dari pusingan pertama sehinggalah ke final Piala FA dan Piala Malaysia.

Johor Darul Ta'zim, atau JDT, adalah pasukan yang dominan dalam bola sepak Malaysia sejak beberapa musim kebelakangan ini dan sentiasa menjadi tumpuan perhatian dalam bahagian Bola Sepak rt99. Pasukan dari selatan ini, yang mendapat sokongan kuat daripada penyokong-penyokong setia di seluruh negara, menawarkan odds yang menarik terutamanya dalam pasaran Asian Handicap apabila bertembung dengan pasukan-pasukan kuat seperti Selangor FC, Kuala Lumpur City dan Kedah FC. Pasaran Asian Handicap untuk Liga Super Malaysia adalah antara yang paling aktif di rt99 setiap hujung minggu.

Bagi peminat EPL yang setia — dan jumlahnya sangat besar di Malaysia — rt99 menyediakan liputan penuh untuk semua 380 perlawanan setiap musim. Dari perlawanan pembukaan bulan Ogos hinggalah ke perlawanan yang menentukan gelaran pada hujung musim di bulan Mei, setiap perlawanan EPL boleh dipertaruhkan di rt99 dengan lebih 50 jenis pasaran berbeza. Pasaran yang paling popular untuk EPL di rt99 adalah 1X2, Asian Handicap, Over/Under Gol dan pencetak gol pertama — yang membolehkan peminat Ronaldo atau pemain-pemain bintang lain untuk menjadikan sokongan mereka lebih bermakna.

Salah satu ciri yang paling dihargai oleh pengguna rt99 adalah pertaruhan langsung atau in-play. Bayangkan perlawanan antara Real Madrid dan Barcelona di mana Madrid ketinggalan 0-1 pada minit ke-60. Odds untuk Madrid memenangi perlawanan melonjak kepada 3.50 daripada 1.60 sebelum perlawanan. Bagi anda yang tahu betapa kerap Madrid membuat comeback hebat, ini adalah peluang emas yang boleh dimanfaatkan melalui ciri in-play rt99 yang dikemas kini setiap minit semasa perlawanan berlangsung. Ini adalah pengalaman pertaruhan yang jauh lebih dinamik dan mendebarkan berbanding sekadar meletakkan pertaruhan sebelum perlawanan bermula.

RT99 juga amat menitikberatkan kemudahan pengguna Malaysia dalam aspek kewangan. Deposit melalui Touch 'n Go eWallet, DuitNow, FPX Maybank2u dan CIMB Clicks, GrabPay, Boost atau ShopeePay — semua boleh dilakukan dalam masa bawah satu minit dan kredit masuk ke akaun rt99 anda hampir serta-merta. Bagi yang menang, pengeluaran diproses dalam masa tiga minit sahaja tanpa sebarang yuran tersembunyi. Ini adalah komitmen rt99 terhadap pengalaman pengguna yang luar biasa untuk setiap ahli di Malaysia.

Program VIP rt99 memberikan nilai tambah yang signifikan bagi pemain bola sepak yang aktif. Setiap pertaruhan yang dibuat dalam pasaran bola sepak mengumpulkan mata poin VIP yang membolehkan anda naik ke tahap yang lebih tinggi, dari Bronze hingga Diamond. Ahli VIP Silver ke atas mendapat akses kepada odds yang sedikit lebih baik untuk perlawanan terpilih, cashback lebih tinggi semasa musim perlawanan besar dan had pengeluaran harian yang lebih tinggi. Ahli VIP Diamond pula menikmati semua keistimewaan tanpa had, termasuk pengurus akaun peribadi yang sedia membantu pada bila-bila masa.

Dari segi keselamatan, rt99 tidak berkompromi. Enkripsi SSL 256-bit melindungi semua komunikasi antara peranti anda dan pelayan rt99. Sistem pengesanan penipuan yang canggih memantau setiap transaksi untuk memastikan tidak ada penyalahgunaan. Setiap akaun rt99 boleh diperkukuhkan lagi dengan pengesahan dua faktor yang menjamin hanya anda yang boleh mengakses akaun anda. Semua rekod pertaruhan dan transaksi kewangan disimpan dengan selamat dan boleh diakses oleh anda bila-bila masa melalui sejarah akaun di platform rt99.

Yang paling penting, rt99 komited untuk memastikan pengalaman pertaruhan bola sepak yang bertanggungjawab untuk semua ahli Malaysia. Platform ini menyediakan alat kawalan diri yang lengkap — had deposit harian, had kerugian mingguan, peringatan masa dan pilihan pengecualian diri sementara jika diperlukan. Bagi peminat bola sepak, pertaruhan di rt99 sepatutnya menjadi pelengkap kepada keseronokkan menonton perlawanan, bukan tekanan atau beban kewangan. Bertaruhlah dengan bijak, nikmati setiap perlawanan dan biarkan rt99 menjadi rakan setia dalam perjalanan bola sepak anda.

Sedia Bertaruh Bola Sepak Bersama RT99?

Daftar percuma sekarang dan tuntut bonus selamat datang sehingga RM600. Deposit melalui Touch 'n Go, DuitNow atau FPX dalam masa sekelip mata dan mula bertaruh pada Liga Super Malaysia, EPL atau Champions League.

English